maart
april
mei
WOENSDAG 13
Naarden-Vesting-Ad Visser & Rousseau-DeMess

DONDERDAG 14
Huizen-Ruben Hein-De Boerderij
Naarden-Vesting-Hank Wedel & André van der Hoff-DeMess

VRIJDAG 15
Hilversum-Patat met met Inge van Calkar, Anna-Rose en Alcuna Wilds-De Vorstin
Soest-Sessie JazzAmateurs-Artishock

ZATERDAG 16
Hilversum-Muziekcafé en Nico Dijkshoorn & The Hank Five-De Vorstin/Dean-Cartouche
Soest-Jorn Swart Trio-Artishock

ZONDAG 17
Hilversum-Sunday Afternoon Jazz olv Paul Poulissen met Peter Beets en Jennifer Ewbank-De Vorstin
Naarden-Vesting-The Docters-Limes/Carmen Gomes-DeMess

VRIJDAG 22
Hilversum-Ernst Jansz-De Vorstin

ZATERDAG 23
Bussum-Het Goois Jazz Festival met Peter Beets & the Henk Meutgeert, A’dam Funk Orchestra & A. Goudsmit, Shirma Rouse & Wouter Hamel, Montis, Goudsmit & Directie, Mike Boddé & Hermine Deurloo, Jasper van ’t Hof Trio met Jasper Blom, Peter Beets Trio, The New York Second, Olivier van Niekerk Quintet, Floris Kappeyne Trio, Willow Mae en Oak Street-Spant
Hilversum-Muziekcafé en A Balladeer-De Vorstin
Laren-The Docters-De Koerier
Soest-The Old Men’s Pleasure Band, De Torero’s, De Bolero’s, The B.O.B. Band en The Murphy Jets-Dansschool Sepp

MAANDAG 25
Hilversum-Romy Monteiro-Gooiland

DONDERDAG 28
Hilversum-Physical Graffiti-De Vorstin

VRIJDAG 29
Bussum-Miss Montreal-Spant
Hilversum-Bertolf-De Vorstin

ZATERDAG 30
Hilversum-Muziekcafé en Bruut-De Vorstin
Soest-Govert's Bluesband en Dry Lightning-Artishock

ZONDAG 31
Hilversum-Open Podium-De Vorstin
Naarden-Vesting-En Vrac-DeMess
Soest-The Hammerfield Stompers-Artishock


xy

x

april
maart
mei
MAANDAG 1
Hilversum-The Laundry BigBand met Nanouck Brassers-De Vorstin

VRIJDAG 5
Bussum-Di-rect-Spant
Hilversum-Nona en My Baby-De Vorstin

ZATERDAG 6
Hilversum-Muziekcafé, Heaven 17 en Pearl Jamming-De Vorstin
Soest-JazzClub met De Akki Haak Band-Artishock

ZONDAG 7
Ankeveen-D3D Jamsessie-De Drie Dorpen
Soest-Jazz Jam-Artishock

DONDERDAG 11
Naarden-Vesting-Hans Hasebos, Rik Fennis & Floris van Bergeijk-DeMess

VRIJDAG 12
Bussum-Rob de Nijs en CaboCubaJazz-Spant
Hilversum-Def Americans-De Vorstin

ZATERDAG 13
Hilversum-Muziekcafé-De Vorstin/Younger Days-Nieuw Statewapen

ZONDAG 14
Hilversum-Jamsessie-De Vorstin
Nederhorst den Berg-Jamsessie-Spieghelhuys

MAANDAG 15
Bussum-Edwin Evers Band-Spant

VRIJDAG 19
Soest-Sessie JazzAmateurs-Artishock

ZATERDAG 20
Bussum-Cristina Branco-Spant
Hilversum-Muziekcafé-De Vorstin
Soest-Ruud Breuls-Artishock

WOENSDAG 24
Bussum-The Kik-Spant

DONDERDAG 25
Huizen-Magda Mendes-De Boerderij

ZATERDAG 27
Hilversum-'t Weer-De Baron/Frans Duijts, Samantha Steenwijk, Yves Berendse, Starkoo 2.0 en Bob van Veen-Groest/Barking Spiders-Karroesel
Soest-Livemuziek-Artishock

DONDERDAG 31
Hilversum-Music Around The Fireplace met The Max Meser GroupJara en Tom Neven-De Stookplaats/Empty Waterstreet-'t Tolhuis

xy

x

mei
maart
april
ZATERDAG 4
Soest-JazzClub met Floris Kappeyne Trio-Artishock

ZONDAG 5
Hilversum-Radio Town Jazz Band-De Kruisdam

ZATERDAG 11
Hilversum-Rolf Sanchez-De Vorstin
Kortenhoef-Rock 'n' Ronnie Band-Wapen van Kortenhoef

ZONDAG 12
Soest-Jazz Jam-Artishock

VRIJDAG 17
Soest-Sessie JazzAmateurs-Artishock

ZATERDAG 18
Soest-Joost Lijbaart-Artishock

ZATERDAG 25
Bussum-Savannah & Dick van Altena & Cor Sanne-Spant
Soest-The Rude Move-Artishock


xy

x

VERWACHT:

ZATERDAG 1 JUNI
Soest-JazzClub met Judith Nijland Band-Artishock

ZONDAG 2 JUNI
Hilversum-Radio Town Jazz Band-De Kruisdam

MAANDAG 10 JUNI
Bussum-3Js-Spant

ZATERDAG 15 JUNI
Soest-Peter Beets Band-Artishock

ZATERDAG 28 SEPTEMBER
Soest-Monkey Joe-Artishock



éAGENDA GEGEVENS MAILEN NAAR:

E-M@IL

LINKS